Jsme firma, která klientům pomáhá hospodařit s energií. Zvyšujeme tak kvalitu vašeho bydlení a života. Zabýváme se revitalizacemi panelových domů, zateplováním budov, solárními systémy, tepelnými čerpadly, půdními vestavbami a střešními nadstavbami. Zajišťujeme kompletní služby pro klienty, kteří vyžadují profesionální přístup, špičkový servis, spolehlivost a vysokou kvalitu.

Jsme připraveni Vám zajistit kompletní servis od definování záměru, až po samotnou realizaci díla.

Důkazy a reference místo slibů

Cílem naší společnosti je provádět stavební servis v nadstandardní kvalitě, krátkých termínech a za příznivé ceny. Od založení firmy jsme zateplili tisíce metrů čtverečních fasády, získali řadu odborných certifikátů a naše zkušenosti přesvědčily stovky klientů.

Po celou dobu existence firmy se věnujeme činnostem, které uvádíme v předchozím odstavci. Proto jsme odborníci, jak po stránce odborné, tak i praktické. To vše potvrzují úspěšné realizace, které si můžete prohlédnout v referencích.

Kvalitní personální zázemí

Pro každou činnost u nás najdete specialisty s praxí v oboru – klempíře, izolatéry, lešenáře, tesaře, zedníky, elektrikáře, obkládače, zámečníky, projektanty, návrháře, architekty i statiky. Všichni zaměstnanci u nás pracují dlouhodobě. Máme dostatek pracovníků a vlastní technické vybavení pro zakázky většího rozsahu. Navíc se průběžně vzděláváme po odborné i lidské stránce.

Mohlo by vás zajímat

 • Máme sjednané pojištění odpovědnosti škody vůči třetím osobám v limitu plnění do 50 000 000 Kč
 • Mezi naše klienty patří bytová družstva, společenství vlastníků, firmy i koncoví zákazníci
 • Vždy po nás zůstává kvalitní práce, veškeré reklamace rychle a bezplatně odstraňujeme
 • Jsme držitelé certifikátů ČSN EN ISO 9001:2009, ISO 140012:2005, OHSAS 18001:2008 a ETICS/032/2010

   

 • 2015

  Vyhráli jsme veřejnou zakázku „Využití OZE v objektech OPS Důstojnost v Nýdku“.

  V rámci realizace této stavby bude provedena instalace tepelných čerpadel pro vytápění a přípravu TUV v objektech OPS Důstojnost, instalace solárního systému na ohřev TUV na střeše hlavní budovy a kotel na biomasu.

   

 • 2014

  Stali jsme se členy  „CECHU PRO ZATEPLOVÁNÍ BUDOV“

   

  Navázali jsme spolupráci se společností Henkel ČR, spol. s r.o. – CERESIT – nové míchací centrum v Třinci.

   

 • 2013

  Vydali jsme další verzi katalogu REVOLT s.r.o.

   

  Získali jsme 1. místo v soutěži „BAREVNÝ DŮM 2013“ od firmy Český Caparol s.r.o.

   

  Další ocenění za 1. místo v soutěži „OBNOVA FASÁD STÁVAJÍCÍCH OBJEKTŮ 2013“ pořádajícím MěÚ Třinec za rekonstrukci domu na ul. Krátká 667-670 v Třinci.

   

  Navázali jsme spolupráci se švédskou prosperující společností evropského rozsahu  NIBE – specialista na tepelná čerpadla. 

   

  Získali jsme certifikát o způsobilosti provádět injektované kotvení systémem ECORAW© – doteplování fasád na stávající zateplení.

   

  První realizace střešní nadstavby – akce Zahradní 512, Jablunkov – vybudování 4 nových bytových jednotek.

 • 2012

  Rozšířili jsme rozsah stavebních činností o instalaci tepelných čerpadel pro bytové i rodinné domy.

   

  Otevřeli jsme novou pobočku v Ostravě. V současné době máme obchodní partnery v celé Evropské unii a působíme na území celé České republiky.

   

  Naše společnost získala od Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR ocenění za umístění v soutěži středních a malých stavebních firem v první desítce nejúspěšnějších v roce 2011.

 • 2011

  Otevřeli jsme pobočku v Praze a úspěšně zrealizovali největší počet zakázek v historii firmy. S novými klienty a úspěchy rostla také naše společnost a počet zaměstnanců.

 • 2010

  Dne 14. 5. jsme získali uznávaný certifikát ETICS/032/2010. Zároveň jsme dokončili největší zakázku na solární systémy (solární kolektory o velikosti 24 m2 v Penzionu Rešová).

 • 2009

  Stali jsme se kvalifikovaným dodavatelem dotačního programu Zelená úsporám a začali usilovně pracovat na vlastním zateplovacím systému.

 • 2008

  Od 23. 1. patříme do Svazu podnikatelů ve stavebnictví a od 26. 3. jsme členy Hospodářské komory ČR.

 • 2007

  Postoupili jsme do finále soutěže Firma roku, kterou vyhlašují Hospodářské noviny. Dále jsme v tomto roce získali certifikát environmentálního řízení ČSN EN ISO 14001:2005 a certifikát bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ČSN OHSAS 18001:2008.  Ke konci roku jsme s objektem A6 Husova 26, Č. T. vyhráli soutěž Fasáda roku Moravskoslezského kraje v kategorii RD. 

 • 2006

  Na konci dubna 2006 jsme získali certifikát řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Začali jsme také pracovat na realizaci prvního solárního systému, celkem jsme jich úspěšně dokončili již více než 200.

 • 2004

  Pracovali jsme na významných zakázkách pro MÚ Třinec a Pivovar Radegast. Zajišťovali jsme také opláštění vodojemu.

 • 2003

  V srpnu 2003 založil Libor Rusnok firmu REVOLT s.r.o., která následně prošla prudkým rozvojem. Postupně jsme přijímali nové pracovníky a věnovali velkou péči jejich vzdělávání.

 • 1991

  V roce 1991 začal budoucí jednatel firmy REVOLT s.r.o. Libor Rusnok podnikat jako fyzická osoba. Během prvních let získal důležité zákazníky v regionu (Třinecké železárny, D5, Radegast, Těšínská jatka a další). 

 

 

Naše reference / realizace

Revitalizace panelových domů

Kliknutím na fotku se dostanete do detailu příslišné realizace této služby

Zateplení rodinných domů

Kliknutím na fotku se dostanete do detailu příslišné realizace této služby

Půdní vestavby, střešní nadstavby

Kliknutím na fotku se dostanete do detailu příslišné realizace této služby

Solární systémy

Kliknutím na fotku se dostanete do detailu příslišné realizace této služby