Firemní stavby

Rekonstrukce firemních staveb

Prodlužte životnost výrobních hal, skladů a kancelářských budov. Kompletní rekonstrukce je pro firmy výhodná po všech stránkách – vylepšíte stav objektů, snížíte provozní náklady a získáte moderní prostory pro vaše podnikání. Investice do celkové rekonstrukce se díky tomu vyplatila již mnoha našim klientům.

Více zde

Doteplení fasády

Každý měsíc zatěžují rozpočty českých firem vysoké náklady na vytápění výrobních hal, skladů a kancelářských budov. Dejte zelenou odbornému doteplení fasády. Posílíme zateplení vašeho firemního objektu až o 15 cm. Zároveň dlouhodobě snížíme náklady na vytápění – provoz vaší společnosti tak bude výnosnější a efektivnější.

Více zde

Střechy

Ohrožuje střechu nad hlavou vaší firmy vlhkost a zatékání? Víme, jak prodloužit životnost střešní krytiny na výrobních halách, skladech nebo kancelářských budovách. Opravujeme ploché a šikmé střechy všech velikostí. Kromě rekonstrukce navíc zajistíme i úsporné zateplení střechy.

Více zde

Tepelná čerpadla a solární systémy

Zatěžuje vaše podnikání časté zdražování energií a plynu? Využijte sílu přírody k přitápění nebo ohřevu TUV a nechte pracovat obnovitelné zdroje pro vaši firmu. Zajišťujeme kompletní dodávky tepelných čerpadel vzduch-voda a solárních systémů – pro výrobní haly, sklady i kancelářské budovy. Přidejte se k firmám, které moudře využívají zelené energie.

Více zde

Střešní nadstavby a půdní vestavby

Když se vaše firma úspěšně rozvíjí, budete dříve nebo později potřebovat více místa. Díky střešní nadstavbě nebo půdní vestavbě získáte nové prostory i bez stěhování a investic do nemovitostí. Nahraďte nevyužité půdy moderními kancelářemi nebo třeba rozšiřte prostory k podnikání o další patro nad plochými střechami.

Více zde

Výměna oken

Příliš vysoké provozní náklady brzdí rozvoj mnoha českých firem. Nechte vyměnit stará a netěsnící okna za nová se špičkovými parametry – pomůžeme vám ušetřit za vytápění výrobních hal, kanceláří i skladů. Zbavíte se tak zátěže v podobě vysokých nákladů a získáte volné finanční prostředky na rozvoj podnikání.

Více zde

Vnitrní práce

Vybíráte dodavatele na výměnu rozvodů, zednické práce, montáž vzduchotechniky, sádrokartonové příčky, štukování, malování nebo obkladačské práce? Přidejte se k našim spokojeným klientům a nastartujte změny k lepšímu. Profesionální vnitřní práce zajišťujeme ve výrobních halách, skladech i kancelářských budovách. Navíc v krátkých termínech, abyste nemuseli odkládat běžnou práci.

Více zde

Průkaz energetické náročnosti

Od roku 2013 jsou energetické štítky povinné také pro kancelářské budovy, obchodní prostory a jiné firemní stavby. Nechte si zpracovat průkaz energetické náročnosti budov (PENB) od našich specialistů – splníte zákonné požadavky a navíc vás seznámíme se skutečnou energetickou náročností vašich objektů.

Více zde

Financování

Zateplování, výměny oken, opravy střech i celkové rekonstrukce jsou díky výhodnému financování dostupné pro většinu firem. Když ale chcete získat úvěr s nejnižší sazbou, vyplatí se spojit síly s finančními specialisty z naší společnosti. Pomohli jsme získat úvěry a státní dotace mnoha našim klientům a rádi poradíme i vám.

Více zde

Naše reference / realizace

Revitalizace panelových domů

Kliknutím na fotku se dostanete do detailu příslišné realizace této služby

Zateplení rodinných domů

Kliknutím na fotku se dostanete do detailu příslišné realizace této služby

Půdní vestavby, střešní nadstavby

Kliknutím na fotku se dostanete do detailu příslišné realizace této služby

Solární systémy

Kliknutím na fotku se dostanete do detailu příslišné realizace této služby