Rodinné domy

Rekonstrukce rodinných domů

Plánujete rekonstrukci rodinného domu? Máte jasnou představu o výsledku a chcete ji proměnit ve skutečnost? Nechte provést zateplení fasády, výměnu oken, opravu střechy či jiné práce. Zvýšíte tak hodnotu domu o 15–20 %, snížíte náklady na vytápění o 40 % a ještě mnohem víc.

Více zde

Zateplení rodinných domů

Zkušenosti našich klientů potvrzují, že profesionální zateplení rodinného domu snižuje náklady na vytápění až o 40 %. Současně zvyšuje hodnotu nemovitosti a vytváří teplo domova. Díky tomu je zateplení moudrou investicí s překvapivě krátkou návratností. Naše odborné znalosti a zkušenosti navíc potvrzuje řada úspěšných realizací.

Více zde

Doteplení fasády

Máte rodinný dům se zateplenou fasádou, ale nejste spokojeni s tepelnými úsporami? Bojujete s plísněmi nebo chcete ještě více snížit náklady na vytápění? Stačí zdvojit stávající izolaci. Doteplením vaší fasády snížíme energetickou náročnost domu i vaše účty za plyn nebo elektřinu. Technologií doteplování Sanasys® Duplex šetříme váš čas i peníze.

Více zde

Střechy

Ohrožuje vaši střechu vlhkost a zatékání? Přemýšlíte, jak dlouhodobě zabránit pronikání vody do stavební konstrukce a vnitřních prostor domu? Kvalitně provedená rekonstrukce a hydroizolace střechy ochrání váš rodinný dům na mnoho dalších let. Navíc se vyplatí současně provést i její zateplení, a výrazně tak snížit každoroční účty za vytápění.

Více zde

Tepelná čerpadla

Chcete přejít na úsporný a ekologický způsob vytápění? Investice do tepelného čerpadla je rozhodnutí, které se vyplatilo mnoha našim klientům. Průměrně totiž každý rok ušetří až 50 % nákladů na vytápění. Tepelná čerpadla vás potěší také svou spolehlivostí, tichým provozem a vysokou účinností. Stejně zajímavá je i návratnost investice za pouhých 5–8 let.

Více zde

Solární systémy

Platíte za ohřev teplé vody a vytápění příliš vysoké částky? Využijte energii ze slunce a zapomeňte na nepříjemné účty za plyn nebo elektřinu – solárním ohřevem snížíte související výdaje až o 70 %. Čerpáním státní dotace pro rodinné domy navíc zkrátíte návratnost investice do solární sestavy na pouhých 5 let.

Více zde

Balkony, lodžie, terasy

Patří k vašemu rodinnému domu také balkon, lodžie nebo terasa? Nevyhovuje vám jejich současný stav? Kompletní opravou a rekonstrukcí je proměníme ve vaše oblíbené místo– prodloužíme životnost celé konstrukce, odstraníme závady nebo třeba položíme nové podlahy. Vaše balkony, lodžie a terasy tak budou bezpečnější, odolnější a krásnější.

Více zde

Výměna oken

Víte, že největší tepelné ztráty způsobují u rodinných domů stará a netěsnící okna?Vyměňte je za nová, která budou izolovat až 3× lépe než původní zasklení. Dlouhodobě tak snížíte náklady na vytápění o 12–20 %. Investice do moderních a energeticky úsporných oken se vám díky tomu zaručeně vyplatí.

Více zde

Hydroizolace spodní stavby

Potřebujete se zbavit vlhkosti, škodlivých plísní a prosakování vody do vnitřních prostor?Víme, jak váš rodinný dům zabezpečit proti povrchové i podpovrchové vodě. Pomocí nepropustné hydroizolace ochráníme vaši stavbu před zemní vlhkostí, vodou protékající okolo domu nebo podzemní tlakovou vodou.

Více zde

Termosnímky

Chcete v obvodovém plášti svého domu odhalit místa, kde dochází k největším tepelným ztrátám? Přemýšlíte, jak objektivně zhodnotit kvalitu současného zateplení? Nechte svůj dům nasnímat termokamerou – díky termoviznímu měření najdete tepelné mosty, místa náchylná ke vzniku plísní, špatná těsnění oken i dveří a ještě mnohem víc.

Více zde

Vnitřní práce

Poptáváte výměnu rozvodů, zednické práce, montáž zdravotechniky, realizaci sádrokartonových příček, štukování, malování nebo třeba obkladačské práce? Pokud vám záleží na kvalitě služeb a dostupné ceně, máme pro vás dobrý tip – nechte veškeré vnitřní práce na nás a sledujte, jak proměníme vaše představy o moderních interiérech ve skutečnost.

Více zde

Průkaz energetické náročnosti

Víte, že od 1. ledna 2013 je průkaz energetické náročnosti (PENB) povinný i pro některé rodinné domy? Konkrétně se jedná o novostavby, domy po rozsáhlejší rekonstrukci a nemovitosti, které chcete prodat nebo pronajmout. Nechte si od nás zpracovat průkaz energetické náročnosti. Splníte tak zákonné požadavky a získáte přehled o tepelných ztrátách, spotřebě energií a nákladech na provoz domu.

Více zde

Financování

Plánujete financovat zateplování, výměnu oken nebo solární systém úvěrem? Pokud chcete získat nejnižší úrokovou sazbu, je na čase využít naši nabídku financování.Pomůžeme vám vyřídit úvěr se splátkami, které nezatíží váš rozpočet. Navíc vás provedeme žádostí o státní dotaci – od zpracování podkladů až po úspěšné získání příspěvku.

Více zde

Naše reference / realizace

Revitalizace panelových domů

Kliknutím na fotku se dostanete do detailu příslišné realizace této služby

Zateplení rodinných domů

Kliknutím na fotku se dostanete do detailu příslišné realizace této služby

Půdní vestavby, střešní nadstavby

Kliknutím na fotku se dostanete do detailu příslišné realizace této služby

Solární systémy

Kliknutím na fotku se dostanete do detailu příslišné realizace této služby