Střechy

Chci taky podobné řešení

Ploché střechy chrání panelové domy před sluncem, deštěm a špatným počasím. Po uplynutí běžné životnosti se však začnou objevovat první problémy – vlhkost, zatékání a mnoho dalších. Zvyšte životnost střechy kvalitně provedenou opravou či rekonstrukcí. Postavíme vám střechu nad hlavou, pod kterou budete bydlet v suchu, teple a bez vysokých tepelných ztrát.

Opravy a rekonstrukce střech se vyplatí po všech stránkách

 • Životnost nové kvalitní hydroizolace se pohybuje kolem 40 let
 • Opravou se zbavíte všech problémů, které způsobuje zatékání
 • Navíc ochráníte střechu před zhoršováním současného stavu
 • Díky důkladnému zateplení také snížíte tepelné ztráty
Střechy

Nad plochou střechou domu navíc může vyrůst střešní nadstavba. Díky tomu získáte nové obytné prostory, které lze prodat nebo pronajímat. Vlastníci desítek panelových domů tak financují revitalizace či opravy. Nadstavbou zároveň efektivně vyřešíte stávající problémy se zatékáním i vlhkostí.

Věděli jste, že:

 • střechy jsou vystaveny střídání teplot od 50 °C až do -30 °C? Hydroizolační materiály a nátěry navíc postupem času poškozuje UV záření. Proto doporučujeme střechy bytových domů opravovat průběžně.

Střechy

Střechy bytových domů si zaslouží odbornou péči

Připravujeme střechy panelových domů na budoucnost. Umíme vyřešit problémy s poškozenou krytinou, zatékáním i slabou izolací. O vaši střechu se navíc postaráme kompletně – od pečlivě zpracovaného projektu přes návrh řešení až po veškeré stavební práce. Opravy, rekonstrukce a zateplování provádíme samostatně nebo v rámci kompletních revitalizací.

Při opravách používáme hydroizolační pásy z modifikovaného asfaltu, měkčené PVC a přírodní kaučuk (EPDM). Tyto materiály nabízí dlouhou životnost i v extrémních podmínkách, kterým jsou střechy vystaveny.

Střechy

Zateplování střech obvykle provádíme při jejich opravách a rekonstrukcích. Pomáháme tak snížit vaše náklady na vytápění. Využíváme k tomu speciální izolace pro střešní konstrukce, které mají nadprůměrné tepelně-izolační vlastnosti – nejčastěji polystyren nebo minerální vlnu o tloušťce 100–250 mm.

Věděli jste, že:

 • střechy jsou vystaveny střídání teplot od 50 °C až do -30 °C? Hydroizolační materiály a nátěry navíc postupem času poškozuje UV záření. Proto doporučujeme střechy bytových domů opravovat průběžně.

Chci taky podobné řešení

Patero důvodů, proč si na střechy vybrat nás

 • Zajišťujeme profesionální opravy střech včetně jejich zateplení
 • Naše zkušenosti s plochými střechami sahají do roku 2003
 • Střešní nástavbou vám pomůžeme získat nové prostory
 • Ručíme za pečlivé provedení všech řemeslných prací
 • Rekonstrukce důkladně připravujeme a plánujeme

Střechy

Stále váháte? Prohlédněte si naše reference

3198

Další realizace služby Revitalizace rekonstrukce