Střešní nadstavby, půdní vestavby

Chci taky podobné řešení

Plánovaná životnost více než 1,5 miliónu panelových bytů se blíží ke konci. Pokud chcete získat nové prostory a peníze na revitalizaci, je na čase zvážit střešní nadstavbu. Nechte svůj dům vyrůst o jedno až dvě patra. Postavíme pro vás byty, které můžete obratem prodat i pronajmout. Následným prodejem tak získáte finanční prostředky, které pokryjí až 50 % nákladů na nutnou revitalizaci.

Získejte nové prostory pro práci a bydlení

Díky střešní nadstavbě může družstvo či společenství vlastníků získat luxusní mezonety, startovací byty nebo třeba kanceláře bez investic do pozemků. Nadstavby jsou vhodné pro panelové domy, rodinné domy, školy, školky a zdravotní střediska. Navíc řeší časté problémy plochých střech (opakované zatékání, nutnost pravidelné údržby).

Prodej bytů ze střešní nadstavby obvykle pokryje z velké části náklady na revitalizaci domu. Družstvo nebo společenství vlastníků tak nemusí zvyšovat příspěvky do fondu oprav ani žádat o dlouhodobý úvěr.

Střešní nadstavby ale přináší také další výhody – vylepšují estetický vzhled domu a lépe chrání jeho konstrukci. Často se provádí společně s revitalizací (neboli zateplením) domu. Používáme moderní technologie, které zkracují časovou náročnost výstavby. Prvotní nadstřešení je hotové do 7 dnů a následně už pracujeme v interiérech, kde nehrozí zatékání nebo jiné komplikace. Po nastěhování nových majitelů se navíc zvýší příjmy do fondu oprav.

Věděli jste, že:

převážná část panelových domů byla projektována se statickou rezervou? Díky tomu není nutné při střešní nadstavbě zasahovat do konstrukce.

Proměňte starou půdu v atraktivní místo

Půdní vestavby rozšiřují domy o praktické a prosluněné prostory, které jsou ideální pro bydlení, kanceláře nebo ateliéry různých dispozic. Realizace obvykle zahrnuje montáže sádrokartonových konstrukcí, zateplení střechy, opravy krovů, montáž střešních oken a další práce. Díky zateplení vestavby navíc ušetříte na vytápění.

Věděli jste, že:

opravy zastaralých střech je nutné průběžně opakovat? Z dlouhodobého hlediska je proto střešní nadstavba mnohem efektivnější.

Nabízíme kompletní služby pod jednou střechou

Přinášíme profesionální řešení pro střešní nadstavby a půdní vestavby. Bytové či nebytové prostory stavíme v nízkoenergetickém a pasivním standardu. Nabízíme kompletní služby včetně zpracování projektové dokumentace, statického posudku, zastupování na úřadech, realizace stavby, kolaudace i záručního a pozáručního servisu. Navíc používáme moderní materiály, které nezatěžují původní konstrukce. To vše s důrazem na estetiku celé stavby.

Půdní vestavby a střešní nadstavby stavíme na pečlivě zpracovaném projektu a individuálním přístupu. Naše služby jsou dostupné pro družstva i společenství vlastníků z celé ČR.

Chci taky podobné řešení

6 důvodů, proč zvolit nás

  • Projekty stavíme na pečlivé přípravě a odborném statickém posouzení
  • Kvalitním projektem a rychlou výstavbou šetříme nejen vaše peníze
  • Úspěšně jsme splnili kritéria pro získání odborných certifikátů
  • Poskytujeme kompletní servis – od projektu až po realizaci
  • Za kvalitu stavebních prací ručíme zárukou min. na 5 let
  • Cenovou kalkulaci pro vás zpracujeme zdarma

Věděli jste, že:

rovné střechy se s nadsázkou dělí na ty, do kterých zatéká, a ty, do kterých začne zatékat v budoucnosti?

Stále váháte? Prohlédněte si naše reference

4160

Další realizace služby Střešní nadstavby